Większa widoczność dla twoich klientów

Masz sklep internetowy i chciałbyś podnieść widoczność Twoich produktów i zwiększyć Twoje obroty? Zostań Partnerem Listupp i odkryj jak łatwo możesz dotrzeć do tysiąca użytkowników online.

Skontaktuj się z nami teraz

Jesteś zainteresowany dołączeniem do Listupp? Wypełnij poniższy formularz. Wkrótce skontaktuję się z Tobą jeden z naszych pracowników.Do kogo możesz dotrzeć

Zostań Partnerem Listupp i docieraj do tysiąca fanów mody i zakupów online, którzy codziennie odwiedzają Listupp w poszukiwaniu najnowszych trendów oraz must have sezonu.

Dlaczego warto zostać Partnerem Listupp?

  • Niezawodna Obsługa Klienta Biznesowego: każdego dnia możesz liczyć na wsparcie techniczne i biznesowe od Listupp. Nasz zespół będzie zawsze do twojej dyspozycji, gdy tylko będziesz nas potrzebować.
  • Szybka integracja produktów: nasz zespół IT pomoże Ci wprowadzić Twoje produkty na Listupp tak szybko, ja tylko to będzie możliwe, by dać Ci możliwość cieszenia się wszystkimi korzyściami płynącymi ze współpracy z Listupp w jak najszybszym czasie.
  • Ograniczenie wydatków: możesz określić maksymalny budżet na miesięczne wydatki według Twoich potrzeb. Oczywiście możesz zmienić te ustawienia w każdym momencie.
  • Brak wymogu wyłączności: wprowadzenie Twoich produktów na Listupp nie ogranicza Twoich możliwości nawiązania współpracy z innymi podobnymi platformami internetowymi.
  • Panel dostępu i kontroli: masz zawsze możliwość obserwowania postępów Twojego sklepu na Listupp za pośrednictwem wygodnego osobistego panelu kontroli.
  • Możliwość zerwania współpracy w dowolnym momencie: w przypadku zmiany planu marketingowego Twojej firmy, możesz zerwać umowę z Listupp w bardzo łatwy i szybki sposób.
  • Zaufali nam:

    AB: 1 - Tm: