Znajdź najlepsze produkty

Zainspiruj się naszym wyborem i poradnikami stylu odkrywając najbardziej ekskluzywną modę każdego dnia.

Tysiące marek

Znajdź szybko modę, której szukasz z tysięcy marek i projektantów na Listupp i porównaj ceny

Zakup

Czy znalazłeś to, co chciałeś? Kup produkt na stronie markowej lub zapisz do listy życzeń, by dowiedzieć się, kiedy będzie na sprzedaż!

Pomoc i Faq

Czym jest Listupp?

Listupp to platforma, na której możesz znaleźć produkty czołowych projektantów mody online. Jeśli kochasz robić zakupy, szukasz idealnego stroju na specjalną okazję, szukasz stylowych inspiracji, czy chcesz łatwo powiększyć swoją eSprzedaż, Listupp jest rozwiązaniem.

Ile kosztuje Listupp? Listupp è un servizio completamente gratuito. Creare una community appassionata di moda e shopping online, garantire un’esperienza di acquisto unica e innovativa, assecondare le esigenze di utenti ed ecommerce: sono questi gli obiettivi di Listupp che non impone a chi usufruisce del servizio alcun costo aggiuntivo. Listupp services are completely free of charge. Our goal is to create a community passionate about fashion and shopping online, ensure a unique and innovative shopping experience, and meet the needs of both the client and the eCommerce without introducing any fees.

Serwis Listupp jest całkowicie darmowy. Naszym celem jest stworzenie społeczności zafascynowanej modą i robieniem zakupów online, zapewnieniem unikalnego i innowacyjnego sposobu kupowania oraz spełnienia kryteriów zarówno klientów jak i eSprzedawców, bez wprowadzania jakichkolwiek opłat.

Czym jest Lista Życzeń?

Lista Życzeń to twoje miejsce, w którym możesz śledzić produkty, których najbardziej pożądasz. Przeglądaj katalog Listupp, wybierz przedmioty, które chcesz śledzić i zapisz je do swojej Listy Życzeń. Pozwoli Ci ona śledzić przedmioty, które lubisz, oceniać je, gdy tego chcesz, oraz dzięki Alertowi Sprzedaży, otrzymywać informację, gdy dany produkt pojawi się w wyprzedaży. Come funziona il Sale Alert? How does the Sales Alert work?

Jak działa Alert Wyprzedaży?

Wyobraź sobie, że to już niemal sezon sprzedaży a ty znajdujesz na Listupp produkt, którego od dawna pragnąłeś. Czy kupisz go teraz po pełnej cenie, czy poczekasz, aż zostanie przeceniony? Listupp ma dla Ciebie rozwiązanie. Zaloguj się do platformy, znajdź swój produkt i oznacz go Alertem Sprzedaży. W momencie, w którym trafi on do przeceny, otrzymasz email powiadamiający. Proste, prawda?

Czy wasze produkty są nowe i autentyczne?

Listupp pracuje z czołowymi projektantami i sprzedawcami, prowadząc katalog produktów, które zostały starannie wybrane przez naszą doświadczoną obsługę. Naszym celem jest stworzenie więzi i zaufania pomiędzy sklepami marek, które prowadzimy, poprzez zapewnienie im reklamy i poszerzonej publiki, a klientem, który chce kupować online w najprostszy i najbezpieczniejszy sposób z możliwych. To dlatego Listupp zajmuje się tylko oryginalnymi kreacjami, ekskluzywnymi projektantami i autentycznymi kolekcjami.

Kto stoi za Listupp?

Listupp to młody, dynamiczny startup, który narodził się z chęci i entuzjazmu do stworzenia platformy przystosowanej do potrzeb klientów. Mały zespół składa się z projektantów, inżynierów oraz edytora mody. Siedziba ulokowana jest we Florencji, we Włoszech, a nasz zespół jest gotów zrewolucjonizować sposób, w który robi się zakupy online.

Jak robi się zakupy na Listupp?

Listupp sprawia, że zakupy online są łatwe. Wyszykujesz projektantów lub produkty za pomocą łatwej funkcji wyszukiwania. Od tego miejsca pozwalasz, by Listupp prowadził cię po spersonalizowanych sugestiach produktów. Gdy znajdziesz to, czego potrzebujesz, klikasz na przedmiot, by dowiedzieć się o nim więcej, o dostępnych rozmiarach i kolorach. W tym momencie możesz się zdecydować, czy dodać przedmiot do Listy Życzeń i aktywować Alert Wyprzedaży, który powiadomi Cię w momencie wystawienia przedmiotu na wyprzedaży, lub po prostu go kupić. W momencie, w którym zdecydujesz się go kupić, zostaniesz przekierowany do sklepu, w którym znajduje się produkt, gdzie będziesz mógł sfinalizować transakcję.

Kiedy dostanę moje produkty?

Wszelkie informacje odnośnie zakupów i dostawy są zależne od sklepu, do którego zostałeś przekierowany ze strony Listupp. Po dalsze informacje o twym ostatnim zakupie, czasie dostawy i metodach, powinieneś zapoznać się z informacjami dotyczącymi Przesyłek od eSprzedawcy, od którego dokonałeś zakupu.

Stwórz konto na Listupp

Zarejestruj się Facebookiem
Adres emailWejdź do świata Listupp

Zapisz się Facebookiem

Adres emailZostajesz zalogowany