Pomoc i FAQ

Czym jest Listupp?

Listupp to platforma internetowa gdzie znaleźć można najlepsze marki modowe. To miejsce dla wszystkich pasjonatów mody, osób poszukujących oryginalnych inspiracji lub kreacji na specjalne okazje. Ale nie tylko! Jesteś właścicielem sklepu e-commerce i chciałbyś podnieść swoją widoczność w internecie? Skontaktuj się z nami, by uzyskać informacje na temat możliwości współpracy.

Ile kosztuje Listupp?

Serwis Listupp jest całkowicie darmowy. Naszym celem jest stworzenie społeczności zafascynowanej modą i robieniem zakupów online poprzez innowacyjną platformę internetową. Chcemy usatysfakcjonowanych klientów i licznych, zadowolonych sklepów internetowych. I wszystko to bez żadnych dodatkowych kosztów!

Czym jest Lista Życzeń?

Lista Życzeń to lista Twoich ulubionych produktów. Twoja "wirtualna szafa" marzeń. Przeglądaj katalog Listupp i dodawaj ulubione produkty do Twojej Listy Życzeń. Pozwoli Ci to łatwo wyszukać wybrane przez Ciebie produkty i powracać do nich w dowolnym momencie. Dodatkowo, gdy produkt pojawi się w ofercie, dzięki Alertowi Wyprzedaży otrzymasz od nas wiadomość w tej sprawie.

Jak działa Alert Wyprzedaży?

Wyobraź sobie, że nareszcie znalazłaś/eś swój wymarzony produkt, ale zbliża się sezon na wyprzedaże, albo chciałabyś/byś kupić ten produkt w niższej cenie. Mamy na to rozwiązanie! Zaloguj się na Listupp, znajdź swój wymarzony produkt i ustaw "Alert Wyprzedaży" dla tego produktu. Gdy tylko pojawi się on w promocji, otrzymasz od nas wiadomość w tej sprawie! Czy to nie cudowne?

Czy wasze produkty są nowe i autentyczne?

Listupp pracuje tylko z czołowymi markami i najlepszymi sklepami internetowymi na rynku. Prezentowany katalog produktów jest starannie wybierany przez nasz doświadczony zespół. Naszym celem jest stworzenie bezpiecznego miejsca na zakupy online poprzez stworzenie więzi pomiędzy sklepami internetowymi, a klientami, którzy chcą kupować w najprostszy i najbezpieczniejszy z możliwych sposobów. To z tego powodu Listupp wybiera do swojej oferty tylko oryginalne marki, autentycznych projektantów oraz ekskluzywne kolekcje.

Kto stoi za Listupp?

Listupp to młoda i dynamiczna firma która narodziła się z chęci i entuzjazmu do stworzenia serwisu, stawiającego na pierwszym miejscu potrzeby naszych klientów. Nasz zespół składa się z projektantów, inżynierów oraz edytorów mody codziennie pracujących nad ulepszeniem jakości naszych usług. Z siedzibą w urokliwej Florencji we Włoszech, każdego dnia pracujemy nad zrewolucjonizowaniem zakupów online.

Jak robi się zakupy na Listupp?

Robienie zakupów na Listupp jest banalnie proste. Za pomocą naszej wyszukiwarki znajdziesz różne marki lub produkty. Możesz również szukać produktów za pomocą porad Listupp na temat najmodniejszych trendów sezonu. Pomocne są również wygodne filtry. Gdy znajdziesz to, czego potrzebujesz, klikając na produkt uzyskasz o nim więcej informacji, takich jak m.in. dostępne rozmiary lub kolory. Na tym etapie możesz zdecydować, czy natychmiast kupić produkt, czy dodać go do Listy Życzeń, aktywując także Alert Wyprzedaży, który powiadomi Cię o pojawieniu się produktu w promocji. Jeśli zdecydujesz się na zakup, zostaniesz przekierowany bezpośrednio na stronę internetową sklepu, w którym znajduje się dostępny produkt. To tam będziesz mógł dokończyć transakcję zakupu.

Kiedy dostanę moje produkty?

Wszelkie informacje odnośnie zakupów i dostawy są zależne od sklepu, do którego zostałeś przekierowany ze strony Listupp. Po wszystkie informacje dotyczące Twoich zakupów, czasie dostawy i metodach płatności, prosimy Cię o kontakt bezpośrednio ze sklepem internetowym, w którym zdecydowałeś się na zakupy.
AB: 1 - Tm: