Listupp to najlepszy wybór dla fanów mody i dobrego designu. To platforma internetowa, która stawia rozwiązania technologiczne na pierwszym miejscu. Codziennie aktualizowany katalog produktów, zaprezentowany jak w najlepszym, ekskluzywnym butiku to rozwiązanie dla osób, które w szybki sposób chcą znaleźć to co najlepsze w danym momencie na rynku.

Founders

Strona Listupp została założona przez Alberto Baggio e Lorenzo Moschi w 2015 roku.

Alberto Baggio

CEO

Alberto jest naukowcem komputerowym i analitykiem danych, zafascynowany wszystkim tym co związane jest z nową technologią cyfrową. Ma kilkuletnie doświadczenie jako deweloper i tech leader.

Team

Nasz Zespół to prawdziwy mix talentów pochodzących z różnych sektorów i mających różne doświadczenie.
To co nas łączy to wspólna pasja dla dobrego designu i mody.

Massimiliano Mancini

Chief Marketing Officer

Massimiliano ma wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu ruchu internetowego, marketingu, kreowaniu strategii oraz analizowaniu danych. Zaczynał jako doradca w sklepach internetowych, później pracował jako niezależny marketingowiec, aż do stania się przedsiębiorcą internetowym.

Alessandra Vescio

Content Strategist

Po ukończonej Literaturze, Alessandra stała się specjalistką w reklamie i dziennikarstwie modowym. Dziś na swoim koncie ma współpracę z licznymi stronami internetowymi, czasopismami oraz ogromną chęć odkrywania nowych technologii.

Alessio Olivieri

SEM Specialist

Alessio podczas swoich badań naukowych z zakresu analizy statystycznej współpracował zarówno z podmiotami publicznymi jak i prywatnymi. W marketingu internetowym obraca się na codzień w świecie liczb i wykresów.

Lapo Marchionni

Web Developer

Lapo: Mózg operacyjny firmy. Specjalista Nauk Komputerowych oraz Full Stack Web Developer. Zajmuje się rozwojem strony graficznej interfejsu użytkownika, jak i zarządzaniem serwerami i bazami danych Listupp.

+5

Freelance Blogger & Graphic Designer

W liczbach

W Listupp to właśnie liczby są bijącym sercem firmy

5.000.000

Produkty online

40.000

Ilość obecnych marek

+150

Ilość sklepów online

+500

Codzienna sprzedaż

1.500.000

Sesje w miesiącu

4.100.000

Ilość przejrzanych stron w miesiącu

6

Obecni w krajach

Inkubator

NanaBianca

Listupp Srl jest startupem, który narodził się w ekosystemie Nanabianca, we Florencji, we Włoszech.

AB: 0 - Tm: