Znajdź najlepsze produkty

Zainspiruj się naszym wyborem i poradnikami stylu odkrywając najbardziej ekskluzywną modę każdego dnia.

Tysiące marek

Znajdź szybko modę, której szukasz z tysięcy marek i projektantów na Listupp i porównaj ceny

Zakup

Czy znalazłeś to, co chciałeś? Kup produkt na stronie markowej lub zapisz do listy życzeń, by dowiedzieć się, kiedy będzie na sprzedaż!

Globalne źródło mody. Wspaniała atmosfera sklepowa.

Twoje Miejsce na Luksusową Modę

Najnowsza technologia, prosty i elegancki design oraz katalog, który jest codziennie uaktualniany, sprawiają, że Listupp jest najlepszym wyborem do odkrycia mody oraz akcesoriów od największych marek i sprzedawców. Listupp daje Ci poczucie bycia w ekskluzywnym butiku, zapewniając kupującemu spersonalizowane sugestie i pomagając znaleźć dokładnie to, czego szukają.

Listupp narodził się we Florencji, we Włoszech, z determinacji małego zespołu, który chciał zrewolucjonizować świat zakupów online. Projektant, inżynier, redaktor w piśmie o modzie i naukowiec pracowali codziennie razem by dać kupującym najlepszy, dostosowany do ich potrzeb sklep.

Listupp narodził się we Florencji, we Włoszech, z determinacji małego zespołu, który chciał zrewolucjonizować świat zakupów online. Projektant, inżynier, redaktor w piśmie o modzie i naukowiec pracowali codziennie razem by dać kupującym najlepszy, dostosowany do ich potrzeb sklep.

Najlepsze światowe marki dostępne na jednej platformie

Dzięki codziennemu przeglądowi i uwadze na najnowsze trendy, Listupp jest najlepszym sposobem na pozostanie na czasie w kwestii świata mody. Pracujemy globalnie z tysiącami projektantów, butików i sprzedawców, by zapewnić Państwu najlepszy katalog dostępnych produktów.

Proste i łatwe wyszukanie

Odnajdywanie produktów, które potrzebujesz, nigdy nie było prostsze. Intuicyjny sposób obsługi, zaawansowane opcje wyszukiwania, filtry i spersonalizowane sugestie sprawiają, że Listupp jest najlepszym wyborem na zakupy online.

Szafa twoich marzeń

Tak jak twój ulubiony magazyn o modzie lub wymarzona szafa z ubraniami, Lista Życzeń Listupp pozwala śledzić ulubione produkty i organizować je tak, jak sobie życzysz: to najlepszy sposób na zapamiętanie tego, co kochasz.

Otrzymuj powiadomienia, gdy produkt, którego pożądasz, trafi na wyprzedaż

Listupp ułatwia życie poprzez dobieranie produktów wedle twoich potrzeb. Jedną z naszych usług jest Alert Wyprzedaży, który powiadamia Cię, gdy twój ulubiony produkt trafia na wyprzedaż, lub marka ma na niego specjalną ofertę lub przecenę.

Zawsze z tobą

Zawsze, wszędzie i na każdym urządzeniu, Listupp jest zawsze z tobą, dając Ci wolność łatwego zakupy gdziekolwiek chcesz. Listupp obecnie rozwija Aplikację, która będzie wkrótce dostępna.

Startup w przestrzeni

Listupp Srl jest startupem, który narodził się w ekosystemie Nanabianca, we Florencji, we Włoszech.

nanabianca.it

Stwórz konto na Listupp

Zarejestruj się Facebookiem
Adres emailWejdź do świata Listupp

Zapisz się Facebookiem

Adres emailZostajesz zalogowany