Znajdź najlepsze produkty

Zainspiruj się naszym wyborem i poradnikami stylu odkrywając najbardziej ekskluzywną modę każdego dnia.

Tysiące marek

Znajdź szybko modę, której szukasz z tysięcy marek i projektantów na Listupp i porównaj ceny

Zakup

Czy znalazłeś to, co chciałeś? Kup produkt na stronie markowej lub zapisz do listy życzeń, by dowiedzieć się, kiedy będzie na sprzedaż!

Globalne źródło mody. Wspaniała atmosfera sklepowa.

Warunki użytkowania Listupp

I Warunki użytkowania stron Listupp

1. Zakres

1.1 Listupp SRL ("Listupp") kontroluje, operuje i posiada strony Listupp (www.listupp.com, www.listup.it itp.) (łącznie "Strona"). Listupp zapewnia użytkownikom końcowym ("Użytkownikom") darmową informację związaną z ofertami i produktami ("Ofertami") dostarczanymi przez podmioty trzecie ("Partnerzy") na stronie ("Usługa"). 1.2 Warunki wyłożone w sekcji I i III odnoszą się do wszystkich użytkowników Usługi.

2. Oferty

2.1 Listupp zapewnia użytkownikom informacje o ofertach na stronie. Informacja zapewniona Użytkownikom przez Listupp (w tym informacje o ofertach i linki do stron partnerów) zostały dostarczone do Listupp przez Partnerów. Listupp i jego Partnerzy zarządzają swoimi stronami niezależnie. 2.2 Listupp nie odpowiada za strony Partnerów i żadnych inne strony osób trzecich, które mogą znajdować się w ofertach (wraz z linkami). Listupp nie kontroluje projektów zawartości linkowanych stron lub ich podstron. 2.3 Listupp ma prawo modyfikować całość lub części Oferty gdy pojawiają się one na Stronie, oraz uzupełniać je, usuwać, lub odmawiać publikacji czasowo lub całkowicie, bez uprzedniego powiadomienia. 2.4 Oferta prezentowana przez Partnerów nie reprezentuje Oferty od Listupp. Warunki użytkowania między Użytkownikiem a Listupp regulują użytkowanie Usługi przez użytkownika i nie reprezentują warunków związanych z Ofertami. Uzgodnienia dotyczące sprzedaży produktów lub usług pokazywanych w Ofercie odnoszą się tylko do uzgodnień między Użytkownikiem a Partnerem. 2.5 Jeżeli użytkownik, przez Stronę, wyraża zainteresowanie Ofertą, Użytkownik zostanie przekierowany na stronę Partnera, który ofertę oferuje. Przed dokonaniem zakupu między Użytkownikiem a Partnerem, od Użytkownika zależy weryfikacja z Parterem wszystkich niezbędnych informacji, wcześniej podanych przez Partnera na stronie, wraz ze wszystkimi informacjami dotyczącymi ceny, w miejscu sprzedaży.

3. Prawa Autorskie

3.1 Wszystkie dane, informacje, wyszukiwania i teksty związane ze Stroną lub Generowane przez Stronę są zastrzeżone Prawami Autorskimi. Zabrania się częściowo lub w całości kopiować, dystrybuować, modyfikować informacje bez pisemnej zgody Listupp. Wszelka nieautoryzowana reprodukcja, dystrybucja, modyfikacja, publiczny dostęp i/lub publiczne wyświetlanie podlega naruszeniu praw autorskich i będzie ścigane. 3.2 Użytkownik powinien być świadom, że nazwy firm, znaki towarowe, loga i/lub oznaczenia produktów zawarte na Stronach Partnerów, są chronione przez prawa autorskie. 3.3 Oferty publikowane na Stronie służą tylko celom informacyjnym i muszą być używane jedynie do celów niekomercyjnych. Użytkownicy nie mogą pobierać ofert na żadne urządzenia jak komputer czy nośniki danych. Powtarzające się i systematyczne pobieranie części oferty będzie równało się pobraniu znacznej części Oferty. Drukowanie Oferty możliwe jest tylko do (I) niekomercyjnych celów i (II) jeśli niezbędne jest do sfinalizowania zakupu Oferty, Inne używanie oferty do celów komercyjnych jest zabronione.

4. Gwarancja

4.1 Nawet mimo tego, że Listupp gwarantuje, że dokłada starań by pokazywać tylko dobre Oferty pod kątem jakości i zgodności z prawem, Listupp nie daje gwarancji na treść, poprawność, zgodność z prawem, kompletność czy jakość lub stosowność Ofert. 4.2 Listupp nie gwarantuje, że produkty i usługi pokazywane w Ofertach mogą być kupione od partnerów po publikowanych cenach. 4.3 Pomimo starań Listupp, by zapewnić Usługi bez błędów i problemów technicznych, Listupp rezerwuje sobie prawo do rozwiązywania problemów technicznych w momencie, gdy jest to konieczne. 4.4 Listupp nie gwarantuje funkcjonalnej stosowności czy kompatybilności stron Partnerskich oraz systemów i programów, które nie są częścią Strony.

5. Obecna natura cen

5.1 Listupp gwarantuje najlepsze starania o to, by ceny pokazane w Ofercie wyświetlanej na Stronie były aktualne i aktualizowane często. Jako że ceny determinowane są przez Partnerów, mogą je zmienić od najświeższej aktualizacji strony. W wypadku konfliktu pomiędzy ceną wyrażoną w Ofercie a ceną na stronie Partnera, ceną aktualną jest cena na stronie Partnera. 5.2 Ze względu na przyczyny techniczne, nie jest możliwym uaktualnianie cen w czasie rzeczywistym. Może się zdarzyć, że produkty i/lub usługi pokazywane w Ofercie nie mogą zostać zakupione po cenie wyrażonej na Stronie lub produkty oraz usługi mogą być już niedostępne częściowo, lub w całości w różnych wariacjach (wraz z rozmiarem i kolorem).

II. Postanowienia Ogólne

1. Odpowiedzialność Prawna

1.1 Listupp nie gwarantuje, że Usługa, Funkcjonalność lub Społeczność będą dostępne bez przerwy. 1.2 Jeśli powody są poza kontrolą Listupp, Listupp nie odpowiada za przerwy w transmisji, błędy, problemy z Serwisem, Funkcjonalnością lub Społecznością oraz za wynikające konsekwencje dla Użytkownika lub Członka, takie jak utrata danych. 1.3 Listupp nie odpowiada za nieautoryzowane pozyskanie danych osobowych Użytkowników lub Członków przez osoby trzecie (jak hakerzy). 1.4 Listupp nie odpowiada za treść, trafność, legalność lub efektywność stron podmiotów trzecich, do których są odnośniki w Usłudze i/lub Społeczności. 1.5 Listupp jest odpowiedzialny, bez restrykcji, za swoje celowe lub poważne zachowanie. 1.6 Listupp jest odpowiedzialny za poważne zaniedbania - poza osobistymi obrażeniami lub śmiercią - tylko gdy podstawowe, wynikające z umowy zobowiązania zostały naruszone. Podstawowe zobowiązania to te, które są podstawą związku z użytkownikiem z natury i celu, lub których wypełnienie pozwala na właściwe przeprowadzenie uzgodnienia, do którego Użytkownik zobowiązany jest się stosować. W wypadku odpowiedzialności Listupp jest to ograniczone do typowych i przewidywalnych szkód. 1.7 Poza warunkami nieograniczonej odpowiedzialności wyłożonymi w poprzednim punkcie II.1.6, jakakolwiek odpowiedzialność za pośrednie i nieprzewidywalne szkody, utraty zysków jest wyłączona w wypadku prostego zaniedbania. 1.8 Poza sprawami natury prawnej, Listupp nie odpowiada poza przedstawione tutaj warunki. 1.9 Ograniczenia lub wyłączenia z odpowiedzialności w sekcjach II.1.6, 1.7 i 1.8 nie obowiązują w wypadku obiektywnych odpowiedzialności determinowanych przez prawo, lub w wypadku odpowiedzialności Listupp, wynikających z naruszenia, zależnie od winy, lub kontraktowo założonych gwarancji. 1.10 Gdy odpowiedzialność Listupp jest wyłączona lub ograniczona, takie ograniczenie lub wyłączenie odpowiedzialności również obowiązuje do osobistej odpowiedzialności szefostwa, pracowników, przedstawicieli i agentów.

2. Postanowienia końcowe

2.1 Te warunki prawnego związku między Użytkownikiem a Listupp są regulowane przez Włoskie prawo, poza UN CISG. 2.2 Jeśli jakiekolwiek warunki tych postanowień staną się nieważne, nie wpływa to na ważność innych warunków. 2.3 Te warunki podlegają jurysdykcji Mediolanu, Włochy (jeśli jest to prawnie dozwolone).

Stwórz konto na Listupp

Zarejestruj się Facebookiem
Adres emailWejdź do świata Listupp

Zapisz się Facebookiem

Adres emailZostajesz zalogowany